ОЗНАЙОМЛЕННЯ З ПЕРІОДИЧНИМИ ВИДАННЯМИ

13 лютого у Веселівському професійному аграрному ліцеї була проведена виховна година з учнями 15 та 21 групи, на  якій вони мали змогу ознайомитись з новими періодичними виданнями, що отримує селищна бібліотека в 2017 році.

На огляді  були представлені  журнали «Единственная», «Подружка», «Уютная квартира», «За рулем», «Діана», «Вяжем сами», «Люблю готовить», «Мой прекрасный сад», «Твое здоровье» та газети: «Невероятно но факт»,  «Магия и красота», «АРТ мозаика», «Делаем сами».

Учні та педагоги із задоволенням  переглянули усі запропоновані видання. Бажаючих почитати цікаві періодичні видання чекаємо у читальному залі селищної бібліотеки.

Євгенія Газарян,

бібліотекар селищної бібліотеки