Декада англійської мови у гімназії

Дата: 21.02.2017 08:41

Фото без описуЗ 13 по 23 лютого у КЗ «Веселівська районна різнопрофільна гімназія» проходить декада іноземної мови, в якій беруть участь вчителі англійської мови, музики, трудового навчання та учні 2-11 класів закладу.

Першого дня було проведено конкурс стінгазет, випущених учнями 5 – 10класів. Найкращими виявилися стінгазети учнів 6-А, 7-А, 7-Б, 8-А, 8-Б, 9-А класів.

Фото без описуНаступного дня, 14 лютого, відбулась «Весела перерва», присвячена Дню Святого Валентина, під час якої було проведено конкурс «валентинок», в якому взяли участь учні 1 – 9 класів. А найкращі торти-валентинки спекли учні1-Б, 1-А, 2-Б, 3-Б, 5-Б, 7-А, 7-Б, 8-А, 8-Б, 9-Б класів. Переможцями цього конкурсу стали Савенкова Л., Волкова В., Васильковська В (учні 7-А кл.), Міщенко В., Бєляєва К., Кізілова Н. (7-Б кл.), Райко Б. (8-Б кл.) та Рябець Т., Прусенко І., Рикун С. (8-А кл.).

Фото без описуУчителі Дмитровська Т.А., Гаценко Н.В. та Ревтов І.В. разом з учнями Бєляєвою К., Опарою Л., Маніцею В., Васильковською В. та Поляковою О. підготували музичну програму, під час якої діти подарували свої пісні вчителям та учням. Добре впорались у ролі ведучих Кіяшко В. та Корощенко О.

Неперевершеними були учні 6-Б класу Бєссонов Д. та Крохолєва К., які прочитали гумореску про святкування Дня Св Валентина.

Фото без описуПісля закінчення свята переможці були нагороджені солодкими призами, які люб’язно протягом багатьох років надає нам надійний спонсор – Молодіжна громадська організація «Моє майбутнє».

Веселівської селищної ради