Запорізька область, Мелітопольський район

Відбулося засідання МО вчителів основ здоров’я

27 лютого на базі КЗ «Веселівська ЗОШ І -ІІІ ст № 2» відбулося засідання методичного об’єднання вчителів основ здоров’я (керівник МО Координаційного центру науково-методичного забезпечення – Щебликіна Олена Миколаївна, вчитель КЗ «Веселівська ЗОШ І-ІІІ ступенів № 2»).

Тема засідання: «Управління активізацією пізнавальної діяльності учнями на уроках основ здоров’я».

Вчителями розглянуті питання щодо особливостей організації та проведення сучасного уроку, використання ІКТ-технологій під час викладання предмету, впровадження тренінгових технологій, реалізація інформаційно-просвітницьких програм та проектів, спрямованих на формування у школярів свідомої мотивації дбайливого ставлення до свого здоров’я.