Міжнародний день рідної мови в КЗ «Веселівська ЗОШ І – ІІІ ст. № 2»

Дата: 22.02.2017 15:18

Фото без опису21 лютого представники всіх націй і народностей відзначали Міжнародний день рідної мови. Урочисте святкування цієї визначної дати відбулося і в нашій школі. Вчителями української мови О.Г Нестеренко та Л.М.Нестеренко, класними керівниками протягом тижня проводилися тематичні уроки, виховні години, мовознавчі конкурси, конкурси малюнків та читців.

Фото без описуЗавершальним етапом у відзначенні Міжнародного дня рідної мови було проведення мовознавчої гри  для учнів 5-6 класів та написання диктанту серед 10-11 класів.

Результати проведених заходів засвідчили, що учні глибоко шанують мову та прагнуть удосконалювати свої знання з різних розділів мовознавчої науки.

Фото без описуМова – запорука існування народу, нації. Нашому поколінню випало складне і відповідальне завдання – відродити українську мову, українську державність, націю. І ми повинні твердо усвідомити, що це – наш святий обов’язок, і за нас цього ніхто не зробить.

Ольга Нестеренко та Людмила Нестеренко,

вчителі української мови КЗ "Веселівська ЗОШ І - ІІІ сь. №2"