На методичному об’єднанні вчителів іноземної мови розглянуто використання хмарних технологій

Дата: 23.02.2017 20:43

Фото без опису22 лютого на базі КЗ «Широківська ЗОШ І-ІІІ ступенів» відбулось засідання методичного об’єднання вчителів іноземної мови закладів освіти Веселівської ОТГ.

На засіданні методоб’єднання вчитель КЗ «Веселівська ЗОШ №1» Назарова О.Ю. презентувала свій досвід роботи з електронними словниками (Google Translate, Яндекс. Словники, Wordlingo, Multitran, Reverso).

Поділилась своїм досвідом у застосуванні хмарного сервісу «Mind-mapping» як засобу тренування учнів в усному мовленні Моїсєєнко Н.М. - вчитель різнопрофільної гімназії.

Фото без описуРодзинкою засідання став майстер-клас учителя КЗ «Широківська ЗОШ І-ІІІ ступенів» Федорченко Є.П., присвячений захисту навколишнього середовища.

Вчителем було вдало використана проектна технологія (у формі конференції), яка дала можливість включити учнів 11 класу до реальної мовної ситуації, долучити дітей до дослідницької діяльності з використанням інформаційно-комунікаційних технологій. Під час уроку англійської мови було запропоновано школярами два проекти щодо покращення благоустрою с. Широке та способів залучення коштів.

Урок був цікавий та насичений пізнавальною інформацією.

Л. Луговська,

кеірвник МО вчителів іноземної мови