Веселівська селищна територіальна громада
Веселівський район, Запорізька область

Обговорено організаційні питання щодо проведення культурно-масових заходів у громаді на березень місяць

27 лютого відбулась нарада з працівниками КУ «Культурно-мистецький центр» під головуванням заступника селищного голови Ілони Бабаніної та за участю секретаря селищної ради Раїси Стогній з питань планування культурно-масової роботи на березень поточного року. Також на нараді були присутні представники відділу освіти, молоді та спорту.

 

 

Учасники заходу обговорили основні організаційні питання щодо проведення культурно-масових заходів найближчим часом: «Міс Веселе», День українського добровольця, День Європи, святкування 100-річчя Української революції 1917 – 1921 років, Шевченківські дні.

Директор селищного будинку культури Наталія Дьяченко ознайомила присутніх зі сценарієм проведення шоу-програми «Міс Веселе».

Під час обговорення питання проведення заходів до Міжнародного жіночого дня досягнута домовленість між закладами культури та освіти громади про спільне проведення урочистих зборів.

Також Ілона Бабаніна зупинилась на питанні атестації працівників культури і дала присутнім різноманітні доручення. « повернутися до списку новин