На методичному засіданні обговорили діяльність вчителя в інноваційному режимі

22 лютого на базі КЗ "Веселівська районна різнопрофільна гімназія" відбулось засідання МО Координаційного центру науково-методичного забезпечення вчителів початкових класів (3-х класів) на тему «Діяльність учителя в інноваційному режимі: методика, пошук, здобутки, перспективи».

В рамках роботи методичного об'єднання вчитель початкових класів КЗ "Веселівська районна різнопрофільна гімназія" Іванченко Н.Я. провела відкритий урок, який відзначився високим рівнем професійної компетентності педагога та залишив незабутні позитивні враження у присутніх.

Також під час засідання педагоги розглянули матеріали фахової періодики (Романенко Н.Л., КЗ «Маломихайлівська ЗОШ І-ІІІ ступенів»); цікавинки із методичної скриньки «Вправи для розвитку логічного мислення та уваги школярів» (Пенязь Т. В., КЗ «Веселівська ЗОШ І-ІІІ ступенів №1»; Іванченко Н.Я., КЗ "Веселівська районна різнопрофільна гімназія"); сучасні форми контролю процесу й результатів навчальної діяльності учнів (вузлики теорії та корисні дрібниці) (Можаєва Н.А., керівник МО); впровадження сучасних мережевих сервісів Google у професійну діяльність педагога (Бодрова Н.М., КЗ "Веселівська ЗОШ І-ІІІ ст. №2"); технологію створення та редагування інтерактивного ресурсу, роботу із сервісом Google (Можаєва Н.А. КЗ "Веселівська рйонна різнопрофільна гімназія").

До власної творчої лабораторії «Використання різноманітних джерел інформації – один із напрямків формування компетентності молодших школярів» запросили колег Шершньова Т.Г., КЗ "Широківська ЗОШ І-ІІІ ст." та Назарова Г.М., КЗ "Веселівська ЗОШ І-ІІІ ступенів №1".

Координаційний центр науково-методичного

забезпечення відділу освіти, молоді та спорту селищної ради