На методичному засіданні обговорили діяльність вчителя в інноваційному режимі

Дата: 23.02.2017 14:52

Фото без опису22 лютого на базі КЗ "Веселівська районна різнопрофільна гімназія" відбулось засідання МО Координаційного центру науково-методичного забезпечення вчителів початкових класів (3-х класів) на тему «Діяльність учителя в інноваційному режимі: методика, пошук, здобутки, перспективи».

Фото без описуВ рамках роботи методичного об'єднання вчитель початкових класів КЗ "Веселівська районна різнопрофільна гімназія" Іванченко Н.Я. провела відкритий урок, який відзначився високим рівнем професійної компетентності педагога та залишив незабутні позитивні враження у присутніх.

Фото без описуТакож під час засідання педагоги розглянули матеріали фахової періодики (Романенко Н.Л., КЗ «Маломихайлівська ЗОШ І-ІІІ ступенів»); цікавинки із методичної скриньки «Вправи для розвитку логічного мислення та уваги школярів» (Пенязь Т. В., КЗ «Веселівська ЗОШ І-ІІІ ступенів №1»; Іванченко Н.Я., КЗ "Веселівська районна різнопрофільна гімназія"); сучасні форми контролю процесу й результатів навчальної діяльності учнів (вузлики теорії та корисні дрібниці) (Можаєва Н.А., керівник МО); впровадження сучасних мережевих сервісів Google у професійну діяльність педагога (Бодрова Н.М., КЗ "Веселівська ЗОШ І-ІІІ ст. №2"); технологію створення та редагування інтерактивного ресурсу, роботу із сервісом Google (Можаєва Н.А. КЗ "Веселівська рйонна різнопрофільна гімназія").

Фото без описуДо власної творчої лабораторії «Використання різноманітних джерел інформації – один із напрямків формування компетентності молодших школярів» запросили колег Шершньова Т.Г., КЗ "Широківська ЗОШ І-ІІІ ст." та Назарова Г.М., КЗ "Веселівська ЗОШ І-ІІІ ступенів №1".

Координаційний центр науково-методичного

забезпечення відділу освіти, молоді та спорту селищної ради