ДЛЯ УЧНІВ АГРАРНОГО ЛІЦЕЮ ПРОВЕДЕНО ГОДИНУ СПІЛКУВАННЯ "ТЮТЮНОПАЛІННЯ: ІЛЮЗІЯ ТА РЕАЛЬНІСТЬ"

Дата: 29.05.2017 23:19

Люди часто при зустрічі говорять один одному «Доброго дня!». Вони бажають один одному здоров’я. Адже найдорожче у світі це здоров’я. Це безцінний дар, який дала людині природа.

Як показує статистика, то 10% здоров’я закладено в нас генетично, 5% дає медицина, а 85% залежить від нас самих, від нашого способу життя. Тому без здоров’я дуже важко зробити життя цікавим і щасливим.

31 травня відзначається Всесвітній день без куріння!

Напередодні цієї дати працівники Веселівської селищної бібліотеки та бібліотекар Веселівського аграрного ліцею ліцею Касько О.М. провели для ліцеїстів 11 та 21 груп урок профілактики тютюнопаління, під час якого учні закладу ознайомилися з навичками здорового способу життя. Також пізнавальними були вікторина «В обіймах табачного диму» «Антитабачний кросворд».

Краще бути активним і здоровим, ніж пасивним і хворим. Краще іти по життю зі світлою посмішкою, ніж з гримасою болю. Тож давайте позбуватися шкідливих  звичок.

Є.Газарян, бібліотекар

селищної бібліотеки