Новини освіти, культури, спорту, соціальної сфери

«Знавці дорожнього руху».

Кілька днів потому до дітей Веселівського дитячого садка №2 «Світлячок» завітала в гості «старушка» Шапокляк із своєю крисою Ларискою. Ця старенька всім відома як злосна порушниця правил та безпеки життєдіяльності.

12:29 29.11.2017

Пам’яті голодомору

Минають дні, роки, десятиліття. І ніби за водою зникають згадки про минуле. Але є події, які народ не може і не повинен забувати. Болючою трагедією озиваються до нас з минулого страшні події Голодомору.

09:09 28.11.2017

з 01 листопада по 28 листопада 2017 року в КДНЗ №1 «Оленка» був проведений Місячник протипожежної безпеки.

Метою проведення «Місячника » було  поліпшення якості навчально-виховної роботи з дітьми з питань особистої безпеки та захисту життя; формування у кожного вихованця активної життєвої позиції щодо власного життя та власної безпеки, озброєння його знаннями та навичками безпечної поведінки вдома, на вулиці, у дитячому садку тощо.

08:09 28.11.2017

Виставка- конкурс "Космічні фантазії"

Сьогодні в актовій залі  селищної ради відбувся І етап обласного гуманітарного  конкурсу «Космічні фантазії», в якому взяли  участь учні всіх навчальних закладів нашої громади та  ПКЗ «БДЮТ»  у вікових  категоріях 8-12 років та 13-15 років. Оцінювання  конкурсних  робіт  проводилось в наступних номінаціях: література, образотворче  та декоративно-прикладне  мистецтво.

16:54 27.11.2017

Екскурсія до редакції газети «Колос».

24  листопада вихованці гуртка «Юний журналіст» відвідали редакцію газети «Колос». Федорів Олексій Олександрович, редактор газети, розповів школярам про професію журналіста. Гуртківці ставили редакторові багато різних питань. З диспуту діти дізналися багато цікавого про  журналістику.

13:59 27.11.2017