Новини освіти, культури, спорту, соціальної сфери

В КДНЗ «Орлятко» с. Мала Михайлівка Веселівської селищної ради з 01.11.2017 по 30.11.2017р пройшов Місячника безпеки життєдіяльності

Метою проведення було активізація і покращення роботи щодо попередження і недопущення загибелі та травмування дітей від різного роду надзвичайних ситуацій, навчання їх правилам безпечної поведінки та прийняття вірних рішень, а також розширення знань оперативно-рятувальних служб (101), (102), (103), (104) та надання їм необхідних знань.

08:24 04.12.2017

Відбулось засідання МО завідувачів Веселівської селищної ради

29 листопада 2017р. на базі КДНЗ №3 «Казка» відбулось засідання МО завідувачів Веселівської селищної ради. Основним органом для прийняття важливих рішень в дошкільному закладі є педрада, тому доцільно  було обрати  тему для спілкування «Педагогічна рада – це колегіальний орган управління».

12:10 03.12.2017

Тематична розвага в КДНЗ №1 «Оленка»  «Казка в гості завітала».

Перший день зими  зустрів дошкільнят цікавою і веселою розвагою. В дитячий садок №1  «Оленка» завітала  казка.  Адже казка – улюблений жанр для дітей, який запрошує малечу в таємничий світ, де вони зустрічаються з героями казок.

14:18 01.12.2017

Тиждень позакласних заходів у КЗ "Широківська ЗОШ І-ІІІ ст"

У КЗ «Широківська ЗОШ І-ІІІ ст.» розпочався Тиждень позакласних заходів вчителів початкових класів. З 27.11.2017 по 01.12.2017 р. у школі проходитимуть заходи з математики, літературного читання, української мови та природознавства.

17:03 30.11.2017

Тиждень початкових класів у КЗ «Новоолександрівська ЗОШ І-ІІ ступенів»

З 14 по 20 листопада 2017р. у КЗ «Новоолександрівська ЗОШ І-ІІ ступенів» було проведено «Тиждень початкових класів». Головне завдання тижня – посилити інтерес учнів до вивчення предметів та виявити і розвинути їхні творчі здібності.

09:37 30.11.2017

Людина несхильної волі.

28 листопада, напередодні  дня інвалідів, вихованці  гуртка «Юний журналіст» відвідали  Юлію Котляр.  Діти принесли в подарунок з бісеру, який виготовили вихованці  гуртка «Чарівний бісер» ПКЗ "БДЮТ". Юлія   і її мама зустріли гостей привітно.

16:47 29.11.2017

СВято «Осенний календарь» в КЗ «Новоалександрівська ЗОШ І-ІІ ст»

В КЗ «Новоалександровская ООШ І-ІІ ст»  был проведен праздник «Осенний календарь» с учащимися 2-4 классов. Праздничное настроение всем участникам обеспечила выставка осенних букетов, поделки учащихся из природного материала, выставка рисунков.

16:07 29.11.2017