Пам’яті голодомору

Минають дні, роки, десятиліття. І ніби за водою зникають згадки про минуле. Але є події, які народ не може і не повинен забувати. Болючою трагедією озиваються до нас з минулого страшні події Голодомору.

25 листопада українці вшановують пам’ять Жертв Голодоморів 1932-1933 років, який забрав життя кожного п’ятого жителя України.

24 листопада в КЗ «Широківська ЗОШ І –ІІІ ступенів»  бібліотекарем сільської бібліотеки Матієшиною Світланою Геннадіївною  було проведено урок-реквієм «Лиха коса голодомору». Учні з цікавістю слухали розповідь про страшні події тих років, передивлялися книги, читали спогади очевидців.

Бібліотекар запропонувала прийняти участь у акції «Запали свічку пам’яті». Адже поставлена на вікно свічка – наша пам’ять про мільйони загублених життів.

Хай же пам’ять про всіх невинно убієнних згуртує нас, живих, дасть нам силу та волю, мудрість та наснагу.

Адміністрація закладу