Веселівська селищна територіальна громада
Веселівський район, Запорізька область

Екскурсія до редакції газети «Колос».

24  листопада вихованці гуртка «Юний журналіст» відвідали редакцію газети «Колос». Федорів Олексій Олександрович, редактор газети, розповів школярам про професію журналіста. Гуртківці ставили редакторові багато різних питань. З диспуту діти дізналися багато цікавого про  журналістику. 

          Перш за все, журналіст - не тільки творча професія, а й наполеглива праця. Взагалі, журналістика –  не просто професія, це покликання, це особливий світогляд. І найважливіше для журналіста – серед багатьох подій, знаходити пояснення фактів, втілювати свої думки в точні і зрозумілі слова.

     Журналістика – професія справедливих, наполегливих, відчайдушних людей, які прагнуть змінити світ на краще. Ніщо в сучасному світі високих технологій і шаленого ритму життя не коштує так дорого, як інформація. Слово – потужна зброя. Тому професійність журналіста - в обережному й виваженому ставленні до кожного слова.

      З впевненістю можна ствердити: журналіст – це одна з найцікавіших професій. Щоб відчути її смак, потрібно зануритись у неї з головою, - саме так і працюють справжні професіонали.

     У кінці диспуту гуртківці згадали кодекс журналіста і пообіцяли ніколи  його не порушувати, завжди бути об’єктивними, коректними, відповідальними за свою справу, уникати неточностей  чи викривлень інформації.    Усі гуртківці були прийняті до лав юних журналістів. Кожен отримав бейджик, як символ юного журналіста.

 

Керівник  гуртка «Юний журналіст»  ПКЗ   «БДЮТ »   Черняєва  Л.А.« повернутися до списку новин