Веселівська селищна територіальна громада
Веселівський район, Запорізька область

з 01 листопада по 28 листопада 2017 року в КДНЗ №1 «Оленка» був проведений Місячник протипожежної безпеки.

Метою проведення «Місячника » було  поліпшення якості навчально-виховної роботи з дітьми з питань особистої безпеки та захисту життя; формування у кожного вихованця активної життєвої позиції щодо власного життя та власної безпеки, озброєння його знаннями та навичками безпечної поведінки вдома, на вулиці, у дитячому садку тощо.

На основі загального плану проведення «Місячника з пожежної безпеки» вихователі всіх вікових груп  склали план заходів, які наповнили змістом навчально-виховної роботи з дітьми: тематичні заняття, дидактичні, сюжетні, театралізовані, конструктивно-будівельні ігри з елементами безпеки життя, конкурси, естафети,   прогулянки, читання творів художньої літератури відповідної тематики, аналіз небезпечних ситуацій та правила поведінки. Було організовано конкурс поробок на дану тему, підготовлено і оформлено виставку дитячих малюнків на тему «Вогонь-друг, вогонь-ворог».Діти старшої групи відвідали пожежну частину де із зацікавленням розглядали пожежну машину, слухали розповідь рятівників.

Далеко не всі дорослі знають найпростіші правила пожежної безпеки. Але всі без винятку батьки відчувають занепокоєння за життя та здоров'я дітей. Тому наш обов'язок- всіма можливими способами уникнути загрози  для життя та здоров’я вихованців та колективу дошкільного закладу.

                                             Л.Міщенко, завідувач КДНЗ №1 «Оленка»« повернутися до списку новин