Дистанційне навчання в мистецькій школі

Дата: 25.10.2021 15:10

Фото без описуВ  зв’язку з епідеміологічною ситуацією з 19 жовтня 2021 року позашкільний комунальний  заклад «Веселівська дитяча мистецька школа» перейшов на дистанційне навчання. Викладачі закладу використовують в своїй роботі платформи Google Meet, Zoom, Viber

Якість дистанційного навчання залежить від швидкості Інтернету та наявності у дітей і викладачів відповідних технічних умов. Та, на жаль, повноцінно відобразити деякі специфічні музичні елементи на цих платформах неможливо. Наприклад, дихальні вправи у вокалістів, корегування грального апарату у інструменталістів  та якість інтонації і звуку. Всі ці сервіси Інтернету біль-менш задовольняють викладачів теоретичних дисциплін. Вони сформували групи та публікують різні  види завдань: інтонаційні та ритмові  вправи, перевіряють тематичні конспекти, використовують інтерактивні ігри,  тестові завдання.

Дякуємо всім хто залучився до цього процесу, всім міцного здоров`я. Разом ми все здолаємо.

Адміністрація ПКЗ «Веселівська дитяча мистецька школа»