Вітаємо із перемогою ПІТІМКО Олексія, вихованця ПКЗ «БДЮТ» Веселівської селищної ради, (І МІСЦЕ) у обласному онлайн-конкурсі «Козацькими стежками»

Дата: 27.10.2021 16:59

Фото без описуВідповідно до Програми розвитку Запорізької області на 2018-2022 роки,   плану роботи Департаменту освіти i науки облдержадміністрації на 2021 рік, комунальним закладом «Запорізький обласний Центр науково-технічної творчості «Грані» Запорізької обласної ради   з 20 вересня по 12 жовтня 2021 року було проведено обласний онлайн-конкурс з початкового технічного моделювання «Козацькими стежками», присвячений Дню українського козацтва  та Дню захисника України.

Конкурс проводився з метою виховання технічної та національно-патріотичної культури у дітей та молоді через залучення їх до створення творчих робіт науково-технічного напрямку.

За рішенням журі ПІТІМКО Олексія, вихованця гуртка    «Моделювання найпростіших технічних об’єктів» ПКЗ  «БДЮТ» (керівник гуртка  ГАПОНОВ І.М.) за роботу  «Козацька гармата» в номінації «Історична зброя»  нагороджено  Дипломом  І ступеня   Департаменту освіти i науки облдержадміністрації.

Вітаємо  ОЛЕКСІЯ   з перемогою,  дякуємо Ігорю Миколайовичу  за високий рівень підготовки учасника.

Бажаємо натхнення  та  творчих успіхів!     Так і тримати!

Директор  Л.ДУБІНА