Новини освіти, культури, спорту, соціальної сфери

Майстер – клас з бісероплетіння

18 квітня  на базі    районної   різнопрофільної  гімназії  керівник  гуртка  «Чарівний бісер»  ПКЗ  «БДЮТ»  Шляхова Ольга  Володимирівна провела  для  учнів  1б класу  майстер-клас  з бісероплетіння «Магічні властивості  проліска».

13:56 23.04.2018

День Землі

День Землі – це свято,    покликане об’єднати людей, нагадати, що наша  планета  потребує  захисту,  турботи, що вона – унікальна.

10:44 23.04.2018

22 квітня - Міжнародний день ЗЕМЛІ.

Навколишнє  природне  середовище, яке оточує людину протягом всього життя, не є безладом або просто набором  якихось умов. Природнє  середовище, яке існувало ще до появи людини, розвивалось і в історії еволюції Землі і цьому є чимало доказів.

11:13 21.04.2018

Виступ лялькового гуртка «Мрія» ПКЗ «БДЮТ»

19 квітня вихованці лялькового гуртка «Мрія» ПКЗ «БДЮТ» виступили перед  дітьми та батьками  КЗ «Веселівська ЗОШ I-III ст.№2»  з казковою виставою по мотивам казки Г.Х. Андерсона «Червона Шапочка».

14:06 19.04.2018

Міжнародний день пам`яток і визначних місць

18 квітня 2018 року в приміщенні Веселівської селищної бібліотеки відбувся цікавий захід для учнів та  молоді нашого селища. Працівники бібліотеки підготували презентацію матеріалу до книги  «Пам`ятники – це історія нашого краю», тому що саме цього числа відзначається Міжнародний день пам`яток і визначних місць та День пам`яток історії та культури.

16:07 18.04.2018

На базі КЗ «Веселівська районна різнопрофільна гімназія» Веселівської селищної ради проведено додаткову сесію Всеукраїнської олімпіади МДПУ  «Інтелектуал».

13 квітня на базі КЗ «Веселівська районна різнопрофільна гімназія» Веселівської селищної ради у рамках професійної орієнтації випускників Мелітопольським державним педагогічним університетом ім. Б. Хмельницького проведено додаткову сесію Всеукраїнської олімпіади МДПУ  «Інтелектуал».

09:03 16.04.2018

Веселівські баскетболістки стали переможцями обласного турніру серед дівчат шкільного віку

6 квітня у місті Гуляйполі - центрі баскетболу в Запорізькій області, відбувся обласний турнір серед дівчат шкільного віку. Смт Веселе на змаганнях, де взяли  участь 4 команди, представляли дівчата Веселівської  ДЮСШ.

15:52 13.04.2018

Відбулося засідання психолого-медико-педагогічної консультації

12 квітня 2017 року на базі КДНЗ № 2 «Світлячок» відбулося засідання психолого-медико-педагогічної консультації (далі ПМПК), на якому проводилося вивчення можливостей та надання рекомендацій дітям із особливими освітніми потребами.

14:41 13.04.2018

«Великодній кошик солдату»

Жителі с.Широке взяли участь в акції «Великодній кошик солдату». Працівники Будинку культури організували збір смаколиків, предметів особистої гігієни, кави, чаю, тощо. Все зібране буде передано військовослужбовцям до зони проведення АТО.

09:53 13.04.2018