Міжнародний день пам`яток і визначних місць

Дата: 18.04.2018 16:07

18 квітня 2018 року в приміщенні Веселівської селищної бібліотеки відбувся цікавий захід для учнів та  молоді нашого селища. Працівники бібліотеки підготували презентацію матеріалу до книги  «Пам`ятники – це історія нашого краю», тому що саме цього числа відзначається Міжнародний день пам`яток і визначних місць та День пам`яток історії та культури.

Історію пишуть не лише в книгах. Найбільш значимі події знаходять своє відображення в пам’ятниках, пам’ятних знаках, обелісках. Саме монументальне увічнення стало однією з найважливіших форм збереження пам’яті про  події різних періодів історії.

Так учні Веселівської ЗОШ№1 та студенти  Веселівського аграрного ліцею  мали змогу познайомитися з пам’ятниками нашого краю,  гортаючи сторінки  книги «Пам’ятники – це історія нашого краю»

Бібліограф селищної бібліотеки Н.Нестеренко