Веселівські баскетболістки стали переможцями обласного турніру серед дівчат шкільного віку

Дата: 13.04.2018 15:52

Фото без опису

6 квітня у місті Гуляйполі - центрі баскетболу в Запорізькій області, відбувся обласний турнір серед дівчат шкільного віку. Смт Веселе на змаганнях, де взяли  участь 4 команди, представляли дівчата Веселівської  ДЮСШ.

За коловою системою наші баскетболістки перемогли усіх своїх суперниць ,у тому числі і дівчат з Гуляйпільської ДЮСШ. Чемпіонками стали: Бєлікова Тетяна, Долинська Олександра, Рикун Софія, Грицковян Юлія, Бригида Марина, Кривко Настя,Олешко Валерія та Лиходій Настя. Кращим гравцем турніру була визнана Грицковян Юлія. Змагання у Гуляйполі відбулися  за підтримки обласного центру фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх».

Поїздка нашої команди відбулася завдяки фінансовій допомозі відділу освіти, молоді та спорті Веселівської селищної ради та батькам дівчат.

Директор ПКЗ «ДЮСШ» Ю.В.Козюра