22 квітня - Міжнародний день ЗЕМЛІ.

Навколишнє  природне  середовище, яке оточує людину протягом всього життя, не є безладом або просто набором  якихось умов. Природнє  середовище, яке існувало ще до появи людини, розвивалось і в історії еволюції Землі і цьому є чимало доказів.

Проте, визначним для історії землі, є поява людини та її господарська діяльність, що стало причиною змін умов довкілля, порушення екологічної рівноваги в природі.    Але сучасне людство уже розуміє і визнає цінність природи, і для її збереження,  організовує природоохоронну діяльність.  І сьогодні людина є не тільки головним збурювачем природи, але і гарантом її стійкості, тому що сьогоднішня людина без природи існувати не може.

На передодні  дня Землі  в Веселівській ЗОШ №1 для учнів  одинадцятого  класу була проведена  екологічна  година  бібліотекарем  селищної  бібліотеки, головна мета –привернути увагу до проблем екології.  Адже зробити для порятунку Землі можемо насправді багато.

І усім слід взяти за основу прислів’я: «Чисто не там, де прибирають, а там , де не смітять».

Є.Газарян, бібліотекар