КОШТОВНЕ СРІБЛО ПОЕТИЧНОГО СЛОВА

Що таке  поезія?

Це—мука:

Підступає, множиться, болить.

Іноді візьме тебе за руку,

Іноді відпустить і мовчить.

Наша  Веселівщина має багато надзвичайно талановитих, обдарованих, щедрих на любов людей.   І вони безкорисливо діляться своїм талантом, любов’ю до отчої  землі і цю любов кожен  розуміє по—своєму і по—своєму  діляться  своїми  почуттями.

В селищній бібліотеці  відбулася зустріч  учасників клубу «Натхнення», це люди які небайдужі до літературного слова.  Адже поезія—це чарівна скрипка у чудовому оркестрі літератури! І на її струнах грає свою мелодію ЇЇ величність МУЗА.  На зустрічі  учасники клубу ділилися своїми  почуттями через  вірші.

Щороку в поезію вливаються свіжі лави обдарованої молоді. І в наш клуб завітала  молода веселівська  поетеса Дмитерко Олена, яка приймала участь  в «Поетичному вернісажі» М.Рильського і отримала «Кришталеву троянду».

Тож побажаємо  всім  натхнення, кохання, миру, злагоди і щоб  муза завжди була поруч.

Що таке поезія? Це—проза,

Що до рими пнеться в лабіринт.

Вулканічна лава, що морозить.

Жар вогню, що в спеку холодить.

Що таке поезія? Молитва.

Звернення до бога і людей.

Це—любові невимовне світло,

Що до Тебе крізь цю ніч веде

Є.Газарян, бібліотекар  селищної  бібліотеки