День Землі

День Землі – це свято,    покликане об’єднати людей, нагадати, що наша  планета  потребує  захисту,  турботи, що вона – унікальна.

Цей день – нагадування про екологічні катастрофи, день, коли кожна людина має можливість замислитися над тим, що вона може зробити для вирішення екологічних проблем.   В цей день кожен мешканець планети може зробити свій маленький внесок у справу захисту навколишнього  середовища.

На передодні  дня Землі  вихованці  ПКЗ  «БДЮТ»   провели заходи,  які   сформували  відповідальне  ставлення  до  довкілля та  бажання  брати  участь  у природоохоронній  діяльності.

Вихованці гуртків  «Пішохідний туризм", "Моделювання найпростіших технічних об`єктів" долучилися до акції «Зробимо Україну чистою»  і прибрали   від сміття прилеглу  територію КЗ «Широківський  навчально-виховний комплекс «Загальна школа І-ІІІ ступенів -  дошкільний навчальний заклад».

А діти з   гуртків Ляльковий театр «Мрія»,  "Пісочна анімація", «Арт - скульптура»  змайстрували   для  птахів  шпаківню.

Не забули вихованці  гуртка  «Юний  журналіст»  в цей день  і про ветеранів війни -  з задоволенням  допомогли  Андрію Кузьмичу Бєлікову прополоти  в саду.

Кожен з нас повинен в міру своїх сил і можливостей зберігати наш спільний дім – нашу Землю.

Директор ПКЗ  «БДЮТ»   Дубіна  Л.К.