Новини освіти, культури, спорту, соціальної сфери

Акція "Великодній кошик солдату"

Керівники гуртків та вихованці ПКЗ «БДЮТ» взяли  участь у акції  «Великодній кошик солдату». Педагоги  організували збір смаколиків, предметів побуту та гігієни, дитячих подарунків для передачі військовослужбовцям до зони проведення Антитерористичної операції.

08:36 12.04.2018

День здоров'я у селі Мала Михайлівка

Працівники культури села Мала Михайлівка 7 квітня 2018 року  провели День здоров'я. Діти з задоволенням  прийняли  участь в пригодницькій грі. Дві команди шукали скарб запропонований старостою села. Учасників квесту  очікували смаколики, які вони розділили між командами. В змаганнях  перемогла дружба.  Також діти взяли участь у виставці малюнків  та поробок  до Великодня.

10:09 11.04.2018

Великодня виставка дитячої творчості

В переддень Великоднього Свята в  ПКЗ  «БДЮТ»  Веселівської селищної ради  відкрилась  виставка  дитячих робіт -    «Великодня виставка дитячої творчості»    вихованців гуртків «Чарівний бісер» (керівник гуртка Шляхова О.В.),

09:42 11.04.2018

Відбувся зональний етап Всеукраїнського фестивалю дружин юних пожежних

06 квітня 2018 року на базі КЗ «Районна різнопрофільна гімназія» проведено зональний етап Всеукраїнського фестивалю дружин юних пожежних, в якому взяли участь 5 найкращих дружин юних пожежних Запорізької області: Костянтинівського районного НВО № 1 «Таврія», КЗ «Веселівська районна різнопрофільна гімназія» Веселівської селищної ради, КЗ «Високівська ЗОШ І-ІІІ ступенів» Михайлівської районної ради, Мелітопольського НВК № 16 Мелітопольської міської ради.

16:53 10.04.2018

Всеукраїнський конкурс «Найкращий читач 2018 року»

В Міжнародний день дитячої книги, 6 квітня, в Веселівській селищній  бібліотеці для дітей відбувся ІІ тур Всеукраїнського конкурсу «Найкращий читач  2018 року», в якому прийняли участь  учні 7 класів.

11:33 10.04.2018

Бібліотека за здоровий спосіб життя

День 6 квітня для працівників Веселівської селищної біліотеки розпочався справжнім святом. Саме цього дня відбулася  акція  «Здоров`я для всіх», яка відбулася в рамках святкування Всесвітнього дня здоров`я.

15:38 06.04.2018

Квест у День здоров'я

Працівники культури села Мала Михайлівка  провели підготовку до Дня здоров’я , який відбудеться 7 квітня  о 10 годині  біля сільського клубу.

13:14 05.04.2018

65 річниця з дня народження співачки Квітки Цісик

4 квітня в Маломихайлівському сільському клубі відбувся  тематичний вечір пам’яті  видатної українки  Квітки Цісик. ЇЇ  пісні  слухає  весь світ, а також  співають і учасники художньої самодіяльності клубу с. Мала Михайлівка.

09:26 05.04.2018