Екскурсія в пожежну частину

20 листопада в рамках «Тижня знань з основ безпеки життєдіяльності» з метою попередження нещасних випадків під час пожеж учні початкових класів  КЗ” Маломихайлівський НВК”  із задоволенням відвідали пожежну частину смт Веселе.

Школярів цікавило  все: пожежні машини, форма пожежника, побут, розповідь пожежників. Із цікавістю учні слухали  командира відділення Холодного Олексія Анатолійовича  і  старшого інспектора  Кулика Євгена Васильовича про їхню нелегку працю, швидкість виконання своїх завдань, вміння діяти професійно, чітко,  впевнено, надаючи допомогу потерпілим. Школярі роздивлялися пожежні автомобілі та пожежно-рятувальне обладнання. Діти змогли побачити захисне спорядження пожежників, їхній одяг і мали можливість поміряти і одягнути його на себе, відчувши при цьому себе справжніми вогнеборцями.  А потім фото на згадку. Учні залюбки фотографувались у товаристві пожежників, біля машин і пам’ятників, присвячених ліквідаторам Чорнобильської катастрофи.

Вчитель 2 класу КЗ” Маломихайлівський НВК”

Мякішева О.В.