У гості до казки

Молодша  група театральної студії  «Берегиня», учні 4 класу КЗ «Маломихайлівський НВК»,   вже не раз у цьому навчальному році запрошували глядачів на свої театралізовані дійства.

Так,16 листопада юні аматори сцени разом із керівником групи Федоровою О.М. запросили до себе в гості молодших школярів та батьків  для перегляду вистави - мюзиклу «Котигорошко» у власній обробці.  До чудової гри акторів додались  пісні, танці, анімація, перегляд презентації.  Український колорит заполонив сцену. Дівчатка у віночках із мальв і маків,  хлопчаки в українських шароварах і шапках.

Цікавим сюжетом,  грою діти довели ,що завжди й  у всьому перемагає  злагода і добро.  Та й самі вони у повсякденному житті є прикладом  у  цьому. Щиро дякуємо Оксані Миколаївні за виховання наших дітей.

Вишневецька Г.А.,

член батьківського  комітету  4 класу