16 листопада - День толерантності

Напередодні Міжнародного дня толерантності (терпимості), який відзначається щорічно 16 листопада вихованці гуртка «Я-журналіст» ПКЗ «БДЮТ» Веселівської селищної ради обговорили Декларацію принципів терпимості ЮНЕСКО, яка була прийнята у 1996 році і проголошувала, що усі люди різні, але рівні у своїх правах.

Говорили і про толерантність у підлітковому середовищі. Вихованці переглянули два короткометражні фільми, які створювалися у нашій Веселівській ОТГ:

«Не відмовляйся від своїх мрій» - короткометражка, головними акторами якої стали вихованці гуртка «Я-журналіст» ПКЗ «БДЮТ». Цей фільм взяв участь у творчому конкурсі соціального відеоролика «Різні люди = рівні права» від Запорізького обласного фонду «Посмішка дитини».

«Добре серце почує» –  фільм, який взяв участь у ІІ Міжнародного фестивалі короткометражних фільмів «Бруківка» (потрапив у фінал) та у ХІІІ Міжнародному фестивалі аматорського кіно «Кінокімерія – 2018 (диплом – «За вдале висвітлення соціальної проблематики засобами кіно»).

Вихованці гуртка «Я-журналіст»

ПКЗ «БДЮТ» Веселівської селищної ради