Новорічний баскетбольний турнір

У спортивній залі ПКЗ «ДЮСШ» відбувся традиційний новорічний баскетбольний турнір серед дівчат , у якому взяли участь спортсменки з м. Гуляйполе та 3 команди нашої ДЮСШ

Поза конкуренцією  виявилися дівчата, в недалекому минулому, чемпіонки Запорізької області : Шека Анна, Галдіна Євгенія, Шило Анастасія, Стойкова Єлізавета та Дергачова Анжеліка. Вигравши у всіх команд вони й стали переможцями. А ось доля з другого по четверте місце вирішувалася шляхом підрахунку різниці м’ячів, бо в команд були однакові показники. На другому місці виявилися баскетболістки ДЮСШ-2, а на третьому, також  наша команда ДЮСШ -3. Команди – переможці були нагороджені кубками, а гравці команд - медалями. Кращі гравці в командах отримали свої призи. У команді ДЮСШ – 3 - Салкуцан Валерія, у ДЮСШ-2 – Олешко Валерія,  а у команді  чемпіонок -  Шило Анастасія.

Приз найкращого  гравця турніру отримала Тарасенко Ольга з команди ДЮСШ-3.

Турнір відбувся  завдяки підтримці Веселівської селищної ради.

Директор ПКЗ «ДЮСШ»                                                  Ю. Козюра