Веселівська селищна територіальна громада
Веселівський район, Запорізька область

Новорічне свято першої рідної школи…

Новий рік – це яскраве, урочисте і веселе свято. У КЗ «Веселівська ЗОШ І-ІІІ ступенів № 1 Веселівської селищної ради» відбулися новорічні ранки 26 та 27 грудня.

Учні 1-4 класів поринули в театральне дійство «Ялинкове сяйво». До школярів завітав Дід Мороз, Снігуронька, лісові звірята,  Баба Яга та її донька Ягуша. Вони намагалися зіпсувати свято, але  їм це не вдалося, бо на поміч прийшли козаки-запорожці і визволили Снігуроньку! Вона була дуже рада цьому і з великим задоволенням почала грати та танцювати  зі школярами! Впродовж новорічного ранку діти  веселились, танцювали рухливі ігри-анімашки.

На новорічних ранках усіх вітала директор школи Артім Неля Миколаївна, а також, головний спеціаліст  відділу освіти, молоді та спорту  Веселівської ОТГ Нетребко Інна Анатоліївна.  Вони  разом привітали дітлахів з  Новим 2019 роком та подарували  солодкі подарунки, придбані за підтримки селищної ради.

Учні 5-7 класів  відправились у цікаву подорож до різних країн світу, а потім всі поринули в надзвичайну енергетику святкової новорічної дискотеки.

Школярі 8-11 класів неймовірно зраділи сюрпризові, який підготували їм – це танцювально-розважальна дискотека. На кожному святі директор школи вручила найактивнішим учням подарункові сертифікати на грошову винагороду та подарунки відмінникам.

Колектив школи та учнів висловлюють слова вдячності працівникам селищного Будинку культури та дозвілля за те, що радо відкрили двері для проведення  новорічних свят.

До наступних зустрічей!

Педагог-організатор Філаткіна Ю.І.

 « повернутися до списку новин