У КЗ «Веселівська ЗОШ І-ІІІ ст. № 2» святкові й урочисті дні!

Дата: 28.12.2018 10:34

Фото без опису27.12.2018 р. у  КЗ  «Веселівська ЗОШ І-ІІІ ст. № 2» було проведено святкову лінійку, на якій  колективом підведено підсумки роботи за І семестр 2018-2019  н.р.

На заході були присутні голова селищної ради Кіяшко П.М., секретар селищної ради Стогній Р.О., голова ради школи Опара В.С., заступник голови батьківського комітету Басова І.В., учнівський та педагогічний колективи школи. Запрошені гості привітали  присутніх з досягнутими результатами та новорічними святами, побажали майбутніх перемог, творчих успіхів.

67 найкращих, найактивніших переможців районного та обласного етапів різноманітних конкурсів, а також педагоги, які підготували учнів, були нагородженні солодкими подарунками та грошовими преміями завдяки підтримці селищної ради та депутатського корпусу, батьків  у сумі 10.300 грн.

Хочеться побажати учням нових творчих злетів у плідній співпраці зі своїми наставниками-педагогами.

Так тримати! Не буденних всім свят!!! А нашій громаді процвітання, добробуту, миру.

Колектив КЗ  «Веселівська ЗОШ І-ІІІ ст. № 2»