Булінг: «Не мовчи, дій – інакше зацькують»

Дата: 12.02.2019 13:20

Фото без описуCеред сучасної учнівської молоді останнім часом надзвичайно загострилася проблема насильства, довготривалих агресивних проявів та третирування у міжособистісних стосунках підлітків, здійснюваних самими дітьми одне до одного.

Такі стосунки отримали назву шкільний булінг, розповсюдження якого впродовж останніх років визнано в освітній практиці та є соціальною проблемою.

Запобігання та профілактика випадків шкільного насильства є найважливішим завданням педагогів та психологів, оскільки жорстоке ставлення до дитини неминуче призводить до низки руйнівних наслідків.

З метою запобігання виникнення випадків булінгу,  з учнями 6 та 8 класів КЗ «Веселівська ЗОШ І-ІІІ ст..№1 Веселівської селищної ради» було проведено  тренінг «Стоп Булінг», на якому була розглянута проблема насильства. Діти дізналися про  негативні наслідки булінгу та, як   можна захистити жертву. Учні розіграли різні ситуації, щоб наочно зрозуміти, як треба зупиняти насильство.

Булінг – це ситуація, яка може статися з кожним. Головне – не бути байдужим, ні батькам, ні однокласникам.

Якщо ви стали жертвою булінгу, Ви можете звернутися на гарячу лінію і отримати підтримку спеціалістів.

Дитяча лінія 116111 або 800 500 225 (з 12.00 до 16.00)

Гаряча телефонна лінія щодо булінгу 116 000

Гаряча лінія з питань запобігання насильству 116 123 або 0 800 500 335

Центр надання безоплатної правової допомоги 0 800 213 103