Дата: від до Скинути

Відбулась селекторна нарада з питань організації відбору громадян на військову службу за контрактом

У четвер, 2 лютого, заступник селищного голови Ілона Бабаніна взяла участь у селекторній нараді з питань організації відбору громадян на військову службу за контрактом у 2017 році, яку провів губернатор області Костянтин Бриль.

17:23 03.02.2017

Відділ земельних відносин інформує!

Попри фінансові негаразди, які зараз переживає філія "Веселівський райавтодор" дочірнього підприємства «Запорізький облавтодор" ВАТ "ДАК "Автомобільні дороги України", керівник підприємства Віктор Левицький знайшов можливість для проведення робіт зі знищення деревно-чагарникової рослинності на узбіччях доріг районного значення.

14:43 03.02.2017

На території селища проведено рейд-перевірку

У зв’язку із загостренням епізоотичної ситуації щодо африканської чуми свиней в Україні у четвер, 2 лютого, на території селища було проведено рейд по виявленню осередків несанкціонованої торгівлі. Захід здійснювався за участю спеціалістів селищної ради, райдержадміністрації, держспоживслужби та поліції.

19:42 02.02.2017

ДНЗ "Веселівський ПАЛ" запрошує на навчання!

На базі неповної середньої освіти (9 класів) з наданням середньої освіти. Термін навчання – 3 роки: Слюсар з ремонту сільськогосподарських машин та устаткування; Тракторист-машиніст сільськогосподарського виробництва (категорії «А1», «А2», «В1»); Водій автотранспортних засобів категорії «С»; Кухар-кондитер. На базі середньої освіти (11 класів). Термін навчання – 10 місяців: Обліковець з реєстрації бухгалтерських даних; Тракторист-машиніст сільськогосподарського виробництва (категорії «А1»); Водій автотранспортних засобів (категорії «В» і «С»);

15:02 02.02.2017

ВІТАЄМО ІМЕНИННИКА!

Сьогодні, 02 лютого, свій День народження святкує наш селищний голова

09:20 02.02.2017

Питання допомоги жителям Авдіївки стоїть на контролі

Заступник селищного голови з гуманітарних питань та соціальної політики Ілона Бабаніна взяла участь в оперативній нараді керівників структурних підрозділів, організацій та установ району, яку провів голова РДА Іван Мігуля щодо ситуації, яка склалася у місті Авдіївка Донецької області.

16:33 01.02.2017

Оголошення

Веселівська селищна рада оголошує про наявність вакантної посади секретар керівника.

09:29 01.02.2017