На центральній площі Веселого відбувся БОГАТИРСЬКИЙ ТУРНІР

Дата: 22.04.2017 19:35

Фото без опису21 квітня на центральній площі біля селищного будинку культури відбулась неймовірна для Веселівщини подія – Перший відкритий командний турнір Запорізької області зі стронгмену на кубок Василя Вірастюка, в якому участь взяли команди богатирів з Харківщини, Полтавщини та Запоріжжя.

Неперевершеним ведучим Богатирських ігор був український атлет Сергій Конюшок, головним суддею – володар титулів «Найсильніша людина України» (2000, 2001, 2002, 2003, 2005) та «Найсильніша людина світу» (2004) Василь Вірастюк. Також суддею змагань був шестиразовий переможець змагань «Найсильніша людина України», учасник змагань «Арнольд Стронґмен Класік» серед аматорів Олександр Лашин.

Захід організовано Веселівською селищною радою, за підтримки Народного депутата України Сергія Валентирова. Керівництвом проекту займалися Михайло Козюра та Сергій Покадько.

Привітати учасників змагань прийшли селищний голова Петро Кіяшко, помічник народного депутата України Сергія Валентирова Віктор Цуканов, настоятель храму Покрови Пресвятої Богородиці Української Православної Церкви Київського Патріархату протоієрей Василь Квашко.

Спортсмени змагались у п’яти випробуваннях, які вимагали значної богатирської сили. В запеклій боротьбі перемогу здобули Запорізькі богатирі – Ярослав Нагорняк, Сергій Марчук та Сергій Покадько. Щиро вітаємо наших земляків з ПЕРЕМОГОЮ!

Але, звичайно, головним гостем заходу був Василь Вірастюк. Богатир довго не міг піти з площі перед будинком культури через безкінечні селфі з шанувальниками. Спортсмен був дуже люб’язним і нікому не відмовив.

Також за підтримку в проведенні турніру селищна рада виносить подяку Анатолію Васьковському, Аліні Акімовій, Олексію Голоті, Івану Бедюху, Юрію Назаренку, Олексію Буту, Ользі Марковій, Володимиру Семиволу, Віталію Максимчуку, Сергію Шкруму, Ігорю Носову, керівництву СВК ім. Фрунзе, ТОВ «Деметра» та ДП ДГ «Широке».