ВІДДІЛ ЗЕМЕЛЬНИХ ВІДНОСИН ІНФОРМУЄ

Сьогодні, 10 лютого, в приміщенні відділу земельних відносин Веселівської селищної ради відбулося засідання постійної комісії з питань регулювання земельних відносин та охорони навколишнього середовища.

20:46 10.02.2017

Споруди соціального, громадського та цивільного призначення мають бути доступними особам з обмеженими можливостями

Як показало обстеження, на сьогодні в населених пунктах Україна, в тому числі і в населених пунктах Веселівської ОТГ, більше ніж 90% будівель і споруд громадського та цивільного призначення не пристосовані до потреб осіб з інвалідністю.

11:59 10.02.2017

До уваги громадян!

14 лютого 2017 року начальник Головного управління Пенсійного фонду України в Запорізькій області Казачук Анатолій Васильович проводить «пряму» телефонну лінію в Запорізькому контактному центрі Запорізької обласної ради. В ході проведення «прямої» телефонної лінії громадянам будуть надані роз’яснення та консультації з питань пенсійного забезпечення.

09:43 09.02.2017

ДО УВАГИ ЖИТЕЛІВ ГРОМАДИ!

Веселівський РС ГУ ДСНС України у Запорізькій області та  відділ освіти, молоді та спорту Веселівської селищної територіальної громади звертається до громадян нашого району: зберігайте пильність біля води, будьте обережні!

21:23 08.02.2017

Веселівський РС ГУ ДСНС України у Запорізькій області та відділ освіти, молоді та спорту селищної ради повідомляють!

Зима асоціюється у людей зі снігом, катанням на ковзанках, риболовлею на льоду. І саме крижана річка є найбільшою спокусою і найбільшою небезпекою для любителів прогулянок по змерзлій річці та для рибалок. Сьогодні мороз, а завтра вже плюсова температура. Водойми тільки-но покриються кригою, як теплішає і лід починає танути.

08:47 08.02.2017

До уваги жителів Веселівської ОТГ!

Веселівська селищна рада нагадує про перейменування вулиць територіальної громади та друкує витяг з розпорядження голови Запорізької обласної державної адміністрації

16:10 07.02.2017

ВІТАЄМО!

Сьогодні, 7 лютого, свій День народження відзначає колишній голова Веселівської селищної ради

09:01 07.02.2017

Інновації у сфері надання послуг на ринку праці обговорили під час засідання круглого столу

03 лютого 2017 року у приміщенні Веселівського районного центру зайнятості відбулося засідання круглого столу за участю представників центру зайнятості, управління Пенсійного Фонду України, Веселівського відділення Мелітопольської ОДПІ, управління соціального захисту населення Веселівської РДА, бухгалтера та спеціалістів відділу кадрів підприємств .

20:19 06.02.2017