ОГОЛОШЕННЯ

У п'ятницю, 17 березня, відбудеться засідання виконавчого комітету. На порядок денний виносяться наступні питання:

13:34 15.02.2017

Відбулась 27 позачергова сесія

14 лютого відбулась 27 позачергова сесія селищної ради, на яку прибуло 20 депутатів. Відповідно до порядку денного було розглянуто 20 питань, по яким було прийнято відповідні рішення.

21:01 14.02.2017

Члени сімей загиблих воїнів АТО мають право на покращення житлово-побутових умов

14 лютого заступник селищного голови Ілона Бабаніна взяла участь у засіданні комісії щодо забезпечення житлом сімей загиблих військовослужбовців, які брали безпосередню участь в антитерористичній операції, а також для інвалідів І – ІІ групи з числа військовослужбовців, які брали участь у вищезазначеній операції, та потребують поліпшення житлових умов.

13:42 14.02.2017

Відбулись засідання постійних комісій

Сьогодні, 13лютого, постійні комісії з питань розвитку інфраструктури, комунальної власності, житлово-комунального господарства та благоустрою та з питань соціального захисту населення, освіти, охорони здоров’я, культури, молоді та спорту завершили підготовку до 27 позачергової сесії.

20:45 13.02.2017

Новий Закон «Про службу в органах місцевого самоврядування» вступить в дію з 1 травня 2017 року

Новий закон приведено у відповідність до законодавства про державну службу, зокрема в питаннях визначення категорій та рангів посадових осіб місцевого самоврядування, оплати праці, а також вступу громадян України на службу в органи місцевого самоврядування, її проходження та припинення.

21:01 11.02.2017

Постійні комісії рекомендували проекти рішень на розгляд 27 сесії

У п’ятницю, 10 лютого, в приміщенні селищної ради відбулись засідання постійних комісій з питань соціального захисту населення, освіти, охорони здоров’я, культури, молоді та спорту, з питань соціально-економічного розвитку селища, планування бюджету, фінансів, підприємництва, торгівлі та з питань місцевого самоврядування, охорони прав людини, законності, депутатської діяльності та етики.

14:51 11.02.2017