Одним з найбільших платників податків Веселівської ОТГ є ДП ДГ «Широке» ДДС ДС НААН

Дата: 19.04.2017 15:34

Фото без описуПідприємство займається вирощуванням зернових та технічних культур, розведенням свиней. Землі загального користування, які належать підприємству, складають – 7150,3 га, у т.ч. ріллі – 5800,6 га. На підприємстві працює 129 осіб, середня заробітна плата складає 4,1 тис. грн.

Керівником підприємства є Сергій Володимирович Рудськой, який займає призначену посаду з 22 липня 2013 року.

У 2016 році підприємство до бюджету громади сплатило близько 1,8 млн. грн. податків, в тому числі:

·       податок на доходи найманих працівників – 0,7 млн. грн.;

·       єдиний податок з с/г товаровиробників у сумі – 1,0 млн. грн.

Ці кошти направляються на благоустрій села Широке, заробітну плату працівникам закладів освіти, культури, медицини, забезпечення харчування дітей у КДНЗ «Вишенька» та КЗ «Широківська ЗОШ І – ІІІ ступенів».

Керівник дослідного господарства, як депутат Веселівської районної ради і член виконавчого комітету Веселівської селищної ради, постійно сприяє розвитку закладів соціальної сфери, що знаходяться на території села Широке. Крім того, постійно турбується про ветеранів та людей похилого віку.

Завдяки такому чуткому керівнику та колективу господарства і процвітає громада.