Для жителів Веселівської громади працювала приймальня народного депутата України Сергія Валентирова

Дата: 21.04.2017 23:39

Фото без опису21 квітня у приміщенні селищної ради відбувся збір звернень мешканців громади до депутата Верховної Ради України Сергія Валентирова.

Збір звернень здійснювали помічники народного депутата Станіслав Фролов та Тетяна Бутилкіна. На прийомі також був присутній селищний голова Петро Кіяшко.

Усього до народного депутата надійшло 10 звернень, які стосувалися ремонту доріг, ремонту навчальних приміщень у закладах освіти Веселівської ОТГ, придбання меблів для класних кімнат, придбання матів для спортивної школи, електророялю для музичної школи, обладнання харчоблоків у навчальних закладах, придбання пайків для малозабезпечених вестрв населення.