Веселівська селищна територіальна громада
Веселівський район, Запорізька область

ШИРОКІВЦІ ВІДКРИЛИ СЕЗОН ПОЛЮВАННЯ НА БУР’ЯНИ

Широкою долиною серед широких запорізьких степів по обидва боки ставка розкинулося квітуче село Широке.

Ось так, майже поетично можна описати наше село. Рівненькі компактні вулиці, мальовничий краєвид впадають в око кожному, хто приїжджає в Широке. Звичайно ж, привабливості селу додають  не місце розташування та компактність, а, в першу чергу, санітарний стан, який забезпечують у своєму селі мешканці. Працьовиті широківці справжні патріоти свого села. Вже в кінці квітня розпочався ІІ етап благоустрою населеного пункту, який включає в себе боротьбу з бур’янами на територіях садиб, земельних ділянках, прилеглих до присадибних ділянок, землях загального користування. Вправні господарі проводять скошування трави на територіях, прилеглих до присадибних ділянок (від паркану до проїжджої частини дороги).

Знищення високої трави на землях загального користування, безгосподарських територіях координує староста села Лариса Єрещенко. Роботи зі скошування трави проводить водій Сергій Єрещенко.

Не залишається осторонь і ДП «ДГ «Широке» ДДСДС НААН». Під керівництвом директора господарства Сергія Рудського організовано роботи з покосу трави на територіях, прилеглих до виробничих об’єктів.

Дякуємо широківцям, які провели скошування трави на територіях, прилеглих до присадибних ділянок. Завдяки вашій небайдужості, наші вулиці  будуть виглядати охайними та упорядкованими.

 

Ірина Кущ,

депутат селищної ради

по виборчому округу № 25« повернутися до списку новин