Веселівська селищна територіальна громада
Веселівський район, Запорізька область

У Запорізькій ОДА відбувся семінар «День ОТГ Запорізької області. Перші кроки об’єднаних територіальних громад. Реформа медицини»

Захід пройшов 4 травня у великому залі засідань облдержадміністрації за участю губернатора області Костянтина Бриля. Від Веселівської ОТГ на семінарі були присутні заступник селищного голови Ілона Бабаніна та в.о. головного лікаря Веселівського ЦПМСД селищної ради Тетяна Груба.

 

Голова облдержадміністрації звернув увагу на ряд реформ, розпочатих Кабміном. Особливу увагу в 2017 році уряд приділятиме впровадженню секторальних реформ – в освіті, медицині, системі надання адмінпослуг, земельних відносинах, дорожній інфраструктурі та сфері планування територій. Насамперед реформується галузь охорони здоров’я регіону. Робочою групою при облдержадміністрації розроблено та затверджено розпорядженням Кабміну перелік і склад госпітальних округів у Запорізькій області. Загалом ним передбачено створення в області п’яти госпітальних округів: Запорізького, Мелітопольського, Бердянського, Пологівського та Василівського.

За матеріалами Департаменту інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю« повернутися до списку новин