Веселівська селищна територіальна громада
Веселівський район, Запорізька область

У теплиці КЗ "Веселівська ЗОШ № 1" зібрали перший урожай

У лютому місяці в КЗ «Веселівська ЗОШ І-ІІІ ступенів № 1» введено в експлуатацію теплицю, збудовану на кошти Веселівської об'єднаної територіальної громади. З самого початку 50% площі було заплановано під вирощування овочів та зелені для шкільної їдальні, інші 50% – для квітів на озеленення території школи та селища.

Протягом трьох місяців учні мали змогу не тільки ознайомитися з технологією вирощування зелені, овочів, квітів, а й набути практичних навичок роботи в теплиці.

І ось завдяки зусиллям працівників теплиці Грешко Л.А. та Поладової З.А., учнів школи був отриманий перший урожай петрушки, кропу, зеленої цибулі і найсмачніших огірків, вирощених в екологічно чистих умовах. Дана продукція вже стала постійною на столах шкільної їдальні.

Педагогічний колектив та учні школи щиро вдячні голові Веселівської громади Петру Миколайовичу Кіяшку та депутатському корпусу селищної ради за надання допомоги в створенні на території нашої школи теплиці, яка стане ресурсним центром громади та допоможе у вирішенні багатьох завдань: екологічного виховання учнів, профорієнтації на сільськогосподарські професії, активізації науково-дослідницької роботи, покращенню естетичного вигляду селища.

А головне – теплиця дасть змогу дітям отримувати вітаміни протягом усього навчального року.

 

Колектив КЗ «Веселівська ЗОШ І – ІІІ ст. № 1» « повернутися до списку новин