КУ «Центр соціальних послуг» розпочав акцію «Ніхто не забутий, ніщо не забуте»

Дата: 04.05.2017 17:01

Фото без описуМетою акції є привітання підопічних відділення соціальної допомоги вдома, які мають статус «Учасник війни» та «Дитина війни».

У ході акції до оселі людей поважного віку завітають працівники комунальної установи з привітаннями та продуктовими наборами.

Проведення акції стало можливим завдяки підтримці голови Веселівської селищної ради Петра Кіяшка, а також народного депутата України Сергія Валентирова.

Працівники вчора і сьогодні вже вручили 35 продуктових наборів.

Учасники акції отримали теплі слова вдячності за ратний подвиг в буремні роки війни, побажання міцного здоров’я, довголіття, мирного неба і ясного сонця та всього самого найкращого і найдобрішого. Злагоди в їх оселях.

Приймаючи теплі слова вдячності і шани, беручи до рук квіти, кожен з вже поважних сивоволосих людей згадав роки свого дитинства, ті сторінки історії, що назавжди були внесені до книги їх життя. На їх обличчях сяяла посмішка вдячності, а у очах миготав вогонь спогадів, що приходив на заміну сльозам радості.