Дата: від до Скинути

Організації та підприємства району беруть активну участь у акції "День довкілля - 2017"

Веселівська селищна рада висловлює подяку керівникам та колективам КДНЗ «Казка», Управління державної казначейської служби України в Запорізькій області, КЗ «Веселівська ЗОШ І-ІІІ ступенів № 1», КЗ «Веселівська ЗОШ І-ІІІ ступенів № 2», ПКЗ «ДЮСШ», КУ «Культурно-мистецький центр» за наведення благоустрою на узбіччях доріг загального користування у напрямку смт Веселе – с. Новоолександрівка – м. Дніпрорудне.

16:05 27.03.2017

Кількість людей, які очікують позитиву від реформи децентралізації влади зросла за півроку з 15 до 46 відсотків, але й досі третина громадян нічого не чули про цю реформу

У Запорізькому медіа-центрі за участю експертів Фонду “Демократичні ініціативи ім.Ілька Кучеріва відбувся круглий під назвою: «Сучасний стан децентралізації в Запорізькій області: основні досягнення та виклики»”.

15:49 27.03.2017

ОНОВЛЕНІ МЕЖІ СМТ ВЕСЕЛЕ – ЮРИДИЧНО ПОСВІДЧЕНІ

22 березня 2017 року на пленарному засіданні 28 позачергової сесії селищної ради одноголосно було прийняте рішення «Про затвердження проекту землеустрою щодо встановлення (зміни) меж адміністративно-територіальної одиниці смт Веселе Веселівського району Запорізької області».

14:25 27.03.2017

У ЗАПОРІЗЬКОМУ МЕДІАЦЕНТРІ ВІДБУВСЯ КРУГЛИЙ СТІЛ: «СУЧАСНИЙ СТАН ДЕЦЕНТРАЛІЗАЦІЇ В ЗАПОРІЗЬКІЙ ОБЛАСТІ: ОСНОВНІ ДОСЯГНЕННЯ ТА ВИКЛИКИ»

23 березня у приміщенні Запорізького медіа-центру Фонд “Демократичні ініціативи” імені Ілька Кучеріва за інформаційної підтримки національного порталу «Український інтерес» провів круглий стіл щодо стану децентралізації в Запорізькій області.

22:44 25.03.2017

Увага! Перехід на літній час!

В Україні, згідно з постановою Кабінету Міністрів від 1996 року № 509. "Про порядок обчислення часу", щорічний перехід на літній час здійснюється в останню неділю березня.

13:58 25.03.2017