Дорогі жителі громади!

Щороку в перший день літа відзначається Міжнародний день захисту дітей – прекрасне свято радості, надії і добра. Адже саме в дітях ми хочемо бачити здійснення своїх мрій і сподівань. Прагнемо, щоб вони росли здоровими та радісними, прославляли свої родини і рідний край.

Діти – наш найдорожчий скарб, наша радість і наше майбутнє. Саме тому святий обов’язок родини, школи, органів влади та громадськості подбати про всебічний розвиток інтересів та здібностей української юні, забезпечити їй належний рівень виховання і дотримання прав дитинства.

Шановні дорослі! Зігріймо теплом свого серця, увагою і ласкою кожне дитяче серце. Об'єднаймо зусилля у створенні дітям належних умов для повноцінного розвитку заради майбутнього, і тоді маленькі громадяни виростуть достойними людьми й неодмінно стануть гордістю України.

Дорогі наші діти, щасливого Вам дитинства та сяючих посмішок!

Зі святом Вас!

селищний голова Петро Кіяшко