В бюджеті Веселівської ОТГ розподілено залишки коштів

Під час засідання 32 позачергової сесії VII скликання внесено зміни і доповнення до бюджету Веселівської ОТГ на 2017 рік в частині розподілу залишків коштів, що склалися на початок року.

Вищезазначені кошти розподілені в обсязі 376,235 тис.грн., зокрема, по загальному фонду – 241,957 тис.грн. та по спеціальному фонду – 134,278 тис.грн.

На фінансування програм, затверджених селищною радою спрямовано 270,118 тис.грн.

Відповідно до рішення сесії від 31.05.2017 № 2 "Про надання згоди на співфінансування проектів ДФРР, які реалізуються на території Веселівської ОТГ" виділено 121,278 тис.грн. коштів місцевого бюджету, а саме:

- на реконструкцію системи покриття на базі синтетичної трави для спортивного майданчика КЗ "Веселівська районна різнопрофільна гімназія" Веселівської селищної ради смт Веселе Веселівського району Запорізької області – 56,0 тис.грн.;

- на капітальний ремонт улаштування спортивного майданчика з синтетичним покриттям на території КЗ "Веселівська ЗОШ І-ІІІ ступенів № 2", за адресою: вул.Продольна, 59, смт Веселе, Запорізької області - 65,278 тис.грн.

На збільшення поточних видатків установ направлено 106,117 тис.грн.

Відділ фінансів