Веселівська селищна територіальна громада
Веселівський район, Запорізька область

До уваги батьків!

Дбати про безпеку дітей, прищеплювати навички здорового способу життя, навчати правильно поводити себе в екстремальних ситуаціях, постійно виконувати правила безпеки життєдіяльності – сьогодні це актуальне завдання для всіх дорослих.

Адже у нинішній час діти дуже часто потрапляють у небезпечні, скрутні ситуації, вихід з яких не можуть знайти вірно.

Аналізуючи причини нещасних випадків, дуже прикро усвідомлювати те, що в більшості їх можна було б запобігти. І профілактична робота буде ефективною, коли в цьому будуть брати участь батьки та громадськість. Отже, вони не тільки повинні мати чітке уявлення про причини нещасних випадків і заходи щодо їх запобігання, але й зуміти, при необхідності, надати правильну першу допомогу.

З метою запобігання травмуванню та загибелі дітей внаслідок порушення елементарних правил безпеки життєдіяльності, виховання у дітей культури безпечної поведінки Веселівський РС ГУ ДСНС України у Запорізькій області, відділ освіти, молоді та спорту Веселівської селищної територіальної громади та районної державної адміністрації звертаються до мешканців нашого району, батьків та дітей. Давайте працювати з нашими дітьми, щоб в майбутньому зберегти їхнє здоров’я та життя! Давайте разом дбати про безпеку! Будемо спільно виховувати культури безпеки та підвищувати рівень обізнаності людей щодо правил безпеки життєдіяльності.

Лише разом ми зробимо життя безпечним, лише спільним профілактичними заходами, бесідами ми застережемо наших дітей від основних небезпек!

 

Веселівський РС ГУ ДСНС

України у Запорізькій області

 

Відділ освіти, молоді та спорту

виконавчого комітету Веселівської селищної ради« повернутися до списку новин