Веселівська селищна територіальна громада
Веселівський район, Запорізька область

У День захисту дітей у центрі селища відкрили дитяче кафе

1 червня відбулось урочисте відкриття першого на території Веселівщини дитячого кафе «Smile», яке знаходиться у приміщенні селищного будинку культури (вхід зі сторони фонтану). Така подія стала можливою завдяки ініціативі селищного голови Петра Кіяшка та підтримці селищної ради.

Свято зібрало чимало жителів та гостей селища, більшість серед яких – діти. З вітальним словом до присутніх звернулись заступник селищного голови Ілона Бабаніна та господиня закладу Яна Лапицька, яка подякувала селищній раді та особисто Петру Миколайовичу за підтримку в реалізації даної бізнес-ідеї.

Крім того, під час заходу помічник депутата Верховної Ради України Сергія Валентирова Олена Щетініна передала дітлахам селищних дитячих садочків від народного депутата подарунки до Дня захисту дітей.

Захід організували та провели працівники селищного будинку культури. Свої танцювальні вітання подарували усім наймолодші учасники колективу «Статус», а малечу, присутню на святі, розважали дитячі аніматори.

Під урочисті звуки фанфар червону стрічку було перерізано, і до кафе зайшли перші відвідувачі.« повернутися до списку новин