Запрошуємо до участі в конкурсі!

Закінчується реєстрація бажаючих взяти участь у конкурсах з нагоди ювілейної 205 річниці  Веселого та 2-ї річниці створення Веселівської селищної територіальної громади, які святкуватимуться на початку вересня.

А саме:

1. Конкурс на кращу вулицю серед населених пунктів Веселівської селищної територіальної громади.

номінації:

- рівень благоустрою території: викошені газони, наявність квітників, вишукані дерева та кущі, відсутність  занедбаних ділянок;

- відремонтовані будинки та огорожі;

2.   Конкурс «Краще ОСББ».

- кращій під’їзд;

- рівень благоустрою прибудинкової території;

- кращій дитячий майданчик;

3.   Конкурс «Краще село громади» Веселівської селищної територіальної громади.

номінації:

- загальний рівень благоустрою всієї території: прибрані вулиці – викошені газони, охайні квітники, вишукані дерева та кущі;

- впорядкований соціально- культурний центр села;

- благоустроєні зони відпочинку;

4.   Конкурс «Кращі фасад, територія підприємства,  організації,  установи» Веселівської селищної територіальної громади.

номінації:

- рівень благоустрою прилеглої території: викошені газони, охайні квітники, вишукані дерева та кущі;

- рівень зовнішнього вигляду адмінбудівель;

5.   Конкурс «Чудова садиба» Веселівської селищної територіальної громади.

номінації:

- рівень благоустрою території приватної садиби: викошені газони, охайні квітники,  вишукані дерева та кущі.

- зовнішнє оформлення будинку та господарських споруд.

Запрошуємо мешканців громади взяти участь у проведенні конкурсів. В кожній номінації визначатимуться три призових місця. Переможці будуть нагороджені грошовими преміями та цінними подарунками.