Веселівська селищна територіальна громада
Веселівський район, Запорізька область

Попит породжує пропозицію.

Заборона несанкціонованої торгівлі, проведення регулярних рейдів щодо боротьби з нею, у складі представників Держпродспоживслужби, органів місцевого самоврядування, поліції не дають поки що бажаного результату. На заміну ліквідованим осередкам стихійної торгівлі виникають нові.

 

  Особи, які проводять стихійну торгівлю, порушують кілька статей Законів України та КУпАП, але  їх це не зупиняє. Отримуючи попередження від перевіряючих, вони апелюють цілою купою  соціальних проблем: торгувати їх змушують важкі життєві обставини, що утворилися завдяки економічній ситуації в країні  і що  треба  якось виживати.

   Де громадянська позиція, адже несанкціонована торгівля - потенційна небезпека для споживача. Продукти  харчування, які  безконтрольно реалізують несумлінні підприємці, приватні особи з рук, не пройшли лабораторний контроль, не мають відповідного маркування, не упаковані належним чином... Їх споживання може спричинити небезпечні кишкові інфекції. З м’ясом, молоком можна купити туберкульоз, лейкоз, бруцельоз  та багато інших небезпечних хвороб.  Якщо станеться біда, позиватися до суду  не буде  підстав -  відповідача не  має. Найефективнішій спосіб боротьби зі стихійною торгівлею  -  не купувати продукти  харчування у  невстановлених місцях. Не буде  попиту  -  не буде і пропозиції.

   Шановні мешканці та гості громади!  Не спокушайтесь на дешеві продукти харчування стихійної торгівлі або на їх домашнє походження! Пам’ятайте, що це реальна загроза вашому здоров’ю та життю!

 

 « повернутися до списку новин