Благоустрій громади. Роботи тривають!

Тривають роботи по благоустрою нашого селища.  На вулицях стає охайніше, зручніше, безпечніше. Відновлюється  освітлення вулиць, прокладаються тротуарні доріжки.   Вже багато людей  змогли  помітити  та оцінити  оновлення.  Зараз проводять укладку тротуарної плитки по вул. Мира.  Завдяки власному  плитковому цеху  укладати бруківку  обходиться  селищу удвічі дешевше , ніж на ринку.

Також  ведеться  підготовка доріг до зимового періоду.  Завдяки  тому  , що для ремонту доріг придбали асфальтовий міні-завод,  ямковий ремонт можемо виконувати власними силами. Це не абияка економія.  Зараз  КП «Башук»  виконує  ямковий  ремонт дороги на в`їзді  до селища  з  м.Запоріжжя.   Авжеж,   роботи ще багато попереду, але  на цьому  зупинятися  не планується !

Прес-служба Веселівської селищної ради