Засідання Ради старійшин

Вчора   03.10.2017 в актовій  залі селищної ради відбулись установчі збори  Ради, на яких були присутні 26 старійшин. В роботі зборів прийняв участь селищний голова, який ознайомив присутніх з проведеною роботою селищної ради на території громади,  проблемами та перспективами.

Членами Ради старійшин були підняті важливі життєві питання , які були взяті до уваги керівництвом селищної ради з метою подальшого іх вирішення.

В заключній частині засідання був обраний голова Ради старійшин -Баша Анатолій Миколайович, заступник голови – Ляхов Юрій Васильович та секретар Ради – Колеснікова Олена Олександрівна.

В цілому зустріч пройшла конструктивно, активно обговоривши  всі важливі проблеми сьогодення.

Прес-служба Веселівської селищної ради