Все для потреб жителів громади

Дата: 05.10.2017 15:05

Фото без опису

В районі заводу сухого знежиреного молока відкрилась нова крамниця, яка приваблює не тільки своєю сучасною будовою, а й великим асортиментом продукції. Зокрема, тут можна купити продукцію заводу сухого знежиреного молока, ковбасні вироби Бердянського м’ясокомбінату, смачні солодощі.  Безумовно, все це вигідно як для самого підприємства, так і зручно  для мешканців селища.

Поруч з крамницею знаходиться  дитячий  майданчик, який розташований в Фото без описуневеликій парковій зоні. Тут панує затишок та комфорт. Завітавши до магазину з дітьми  є можливість провести час  і відпочити.

Прес-служба селищної ради