Веселівська селищна територіальна громада
Веселівський район, Запорізька область

«ОСІННІЙ ЯРМАРОК» ЗАВІТАВ ДО ДИТЯЧОГО САДКА С. НОВООЛЕКСАНДРІВКА

«На ярмарок просимо гуртом та поодинці,

Чекають на вас тут чудові гостинці!»

 

Такими словами розпочалось яскраве свято «Осінній ярмарок» в Новоолександрівському КДНЗ №4 «Струмок». Метою проведення ярмарку було привернути увагу дітей до звичаїв та традицій українського народу, зокрема до народних ярмарків та побуту українців.

В програмі свята лунали вірші про осінь, врожай на полі та городі. Дошкільнята під час театралізованої вистави вдало перевтілювались в «овочі» і «фрукти», «грибочки» та «осінні дари». Протягом свята діти порадували гостей та батьків веселими піснями та таночком, а також позмагалися в цікавій грі.

Висловлюємо подяку усім хто брав активну участь у підготовці та проведенні  осіннього ярмарку  : працівникам КДНЗ, батькам, старості с. Новоолександрівка Барчаку О.Л. і, звичайно ж, дітлахам, які, готуючись до ярмарку разом із мамами та бабусями випікали пиріжки, коржики та медові пряники.

Кульмінацією свята став імпровізований ярмарок, на якому діти з батьками та гості частували  різну смакоту, весело розважалися на атракціонах, приймали участь в святковій лотереї.

Гарне свято – коли враження яскраві, настрій піднесений. І наш ярмарок залишив теплі спогади, відчуття радості, затишку, родинної атмосфери. У святкуванні брали участь усі! Ніхто не залишився осторонь! Тому можна з впевненістю сказати, що свято вдалося!!!« повернутися до списку новин